Úvod » Dron, projektor, 4K kamera.. » Videokamera Sony FDR-AX33


        

Videokamera Sony FDR-AX33

skladem

 

Číslo produktu: 6000
běžná cena 800 Kč
naše cena bez DPH: 1 Kč
naše cena s DPH (21 %):
1 Kč

Videokamera Sony FDR-AX33

Sony je světoznámá společnost s mnohaletou tradicí v oblasti elektroniky. Ve svém vývoji přispívá k dalšímu pokroku a vylepšení technologií v mnoha směrech. Celý koncept SONY je ale především zaměřen na jednodušší, avšak funkční způsoby zachycení pravé podstaty věcí. S videokamerou FDR-AX33 získáte profesionální výkon díky vyváženému stabilizátoru obrazu SteadyShot, objektivu Zeiss a rozlišení 4K.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Zaručená vynikající kvalita obrazu

Základem vynikajícího obrazového výkonu je objektiv ZEISSobrazový procesor BIONZ X a snímač obrazu CMOS Exmor R. 29,8 mm objektiv ZEISS nabízí 10x optický zoom a je vyladěn pro rozlišení 4K a pro zachycení majestátních krajin.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Mikrofon

Zaznamenávejte jasný zvuk, který přesně zachytí atmosféru scény, a užívejte si přehrávání prostorovéhozvuku na svém systému domácího kina. Indikátory úrovně na panelu LCD zajišťují vizuální monitorování úrovně jednotlivých kanálů (pouze u formátu AVCHD). Využijte funkci potlačení šumu větru, která využívá pokročilého algoritmu zvukové analýzy. Šum větru je největším viníkem nízké kvality zvuku venkovních nahrávek. Snižte intenzitu zvuků za kamerou, ať už na natáčený objekt mluvíte nebo jej povzbuzujete.

Aktivní stabilizace obrazu

S videokamerou od značky SONY budete mít možnost natáčet stabilní videa a to dokonce i při chůzi nebo zoomování. Veškerý komfort vám zajistí pokročilá optická stabilizace obrazu SteadyShot, která kompenzuje chvění kamery až 13x efektivněji než standardní režim.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Wi-Fi a NFC

Pomocí technologií NFC a Wi-Fi je přenos souborů z videokamery do mobilního zařízení rychlý a jednoduchý, proto nebudou už potřeba žádné kabely a ovladače. Vše funguje jednoduše s aplikací PlayMemories Mobile.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Velmi kvalitní videokamera s režimem záznamu v rozlišení 3840 x 2160 (4K). Kamera disponuje kvalitním obrazem a zoomem, k dispozici je vynikající snímač CMOS Exmor R, kvalitní 29,8 mm objektiv Zeiss s 10x optickým zoomem. K záznamu lze v kameře použít SD/ SDHC/ SDXC karty. Jako rozhraní slouží HDMI a micro USB. Součástí vybavení je i technologie Wi-Fi a NFC.

Rozměry kamery jsou 71 x 78,5 x 155 mm a hmotnost přibližně 700 g. K napájení slouží dobíjecí akumulátor (NP-FV70).

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.