Úvod » Dron, projektor, 4K kamera.. » DRON DJI Phantom 3 Standard


        

DRON DJI Phantom 3 Standard

Smart drone - 2.7K kamera s 3-osou stabilizací, dosah až 1km, výdrž přibližně 25min, max. rychlost 16m/s, hmotnost 1216g, GPS, microSD (max.64GB)

skladem

 

Číslo produktu: 6001
běžná cena 800 Kč
naše cena bez DPH: 1 Kč
naše cena s DPH (21 %):
1 Kč

Popis produktu

DJI Phantom 3 Standard

Zachyťte krásnézáběry ve 2,7K rozlišení Ultra HD video s dronem Phantom 3 Standard. Je velmi kompaktní, takže ho můžete mít stále po ruce a rychle vypustit, když chcete zachytit zajímavý okamžik. Přesto velmi výkonný a ukrývá sofistikovaný hardware. Je vybaven palubní kamerou s objektivem o ohniskové délce 20 mm s tříosým stabilizovaný závěsem, pořizumje ostré 12 mp snímky a stabilní videozáznam až 2,7K (1520p).

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Odolný a dobře viditelný

Základem dronu Phantom 3 Standard je kompaktní skořepinový výlisek, který je vyrobený z odolného platu. Zde jsou umístěny 4 motory, řídící elektronika a pohonný čtyřčlánkový Li-Po akumulátor 4480 mAh s integrovaným indikátorem zbývající kapacity. Dron je vybaven tříbarevným LED indikátorem pro signalizaci provozních stavů a LED světlem pro dobrou čitelnost polohy modelu. Dron má samozřejmě zabudovanou kameru. Pro zprovoznění modelu je nutné pouze stáhnout do chytrého telefonu aplikaci DJI GO.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

3 legové režimy

Tyto tři letové režimy umožní plně přizpůsobit chování modelu vašim požadavkům. P-režim, A-režim a F-režim. P-režim je velmi bezpečný pro létání, dron má silný GPS signál. V P-režimu jsou možné dva stavy, P-GPS (práce GPS pod širou oblohou na otevřeném prostranství, dron má dostatečně silný GPS signál) a P-ATTI (k dispozici není GPS, model využívá barometrický výškoměr pro udržení polohy, přesně stabilizovaná je pouze výška). V A-režimu není funkční GPS. Model využívá pouze barometrické čidlo pro udržení výšky. V případě správně zaspaného bodu vzletu, model se dokáže i vrátit). V F-režimu jsou využívány tři letové funkce Course Lock, Home Lock a Bod zájmu. Nyní nejsou tyto režimy ještě zpřístupněny, to se plánuje do budoucnosti.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Mobilnía plikace DJI GO

Mobilní aplikace DJI GO vám umožňuje převzít kontrolu nad kamerou a letovými systémy. Aplikace je určna pro zařízení s operačním systémem OS (8,0 a vyšší) nebo Android (4,1,2 a vyšší). Pomocí chytrého zařízení s nainstalovanou aplikací máte možnost ovládat Váš model, nastavovat jednotlivé parametry, upgradovat firmware. Je k dispozici online náhled v reálném čase v HD kvalitě (rozlišení 720p). 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Stabilní UHD kamera

Společnsot DJI několik let studovala stabilitu záběru. Z tohoto vzešel závěs kamery, který vám poskytuje plynulý a stabilní záběr v jakýchkoliv podmínkách. Natáčet můžete až v rozlišení 2,7K. Další výhodou je možnost pořizování 12 megapixelových snímků. Objektiv z 9 optických členů v 9 skupinách poskytuje skvělý obraz, zatímco podpora formátu Adobe DNG RAW vám umožňuje z každého záběru vytvořit umělecké dílo. Veškeré pořízená záběry a fotografie se ukládají na 8 GB micro SD kartu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Záznam je ukládán na 8 Gb micro SD kartu, která je součástí balení (max. velikost micro SD karty je 64 Gb, rychlost zápisu Class 10 nebo UHS-1). Dron je snadno ovladatelným při létání pod střechou i širou oblohou. Možnost návratu dronu na místo vzletu při – stisknutí tlačítka pro návrat, nízkém napětí a ztrátě řídícího signálu. O napájení modelu se stará plně integrovaný inteligentní akumulátor. Řídící jednotka může pracovat ve třech letových režimech, které umožňují plně přizpůsobit chování modelu vašim požadavkům. Díky mobilní aplikaci můžete převzít kontrolu nad kamerou a letovými systémy. Součástí modelu a vysílače je videopřenosová souprava WiFi 2,4 GHz, která umožňuje sledovat obraz z kamery na displeji mobilního telefonu v reálném čase. Maximální rychlost stoupání 5 m/s, maximální rychlost klesání 3 m/s, maximální rychlost 16 m/s, maximální výška 120 m, maximální letový čas 25 minut

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.